Contact Info

No 2201 Rue Des Petites Ecuries,
75010 Paris City, France

Güzel Evler Sapanca

Villalarımız ve havuzları  birbirinden , kendi doğa görüş alanlarını kapatmayacak  ve fakat konuklarımızın  mahremiyetini  sağlayacak şekilde konumlandırılmış ve korunaklanmıştır.

‘’ HAVUZLARIMIZ 2 GÜN VE DAHA FAZLA İSTEK ÜZERİ KONAKLAMA SÜRELERİ İÇİN

 İSTENİRSE ( EK ÜCRET KARŞILIĞI ) ISITILABİLİR. ‘’

Villaların tümünde , yatak odalarımızın mobilya ve tefrişatı otel Konforundadır. Salon ve tüm odalarda , ihtiyaç halinde kullanılmaya hazır , hem sıcak hem soğuk sistemde çalışabilen klimalar vardır.

Villalarımız deprem için risksiz ve merkezi bir bölgededir. Binalarımız 2016 yılında deprem yönetmeliğine göre yapılmış olup , herhangi bir deprem için dayanıklı ve sağlamdır. İnşaatlar her aşamasında yetkilendirilmiş yapı denetim firması tarafından denetlenmiş ve zemin etüdleri yapılmıştır.

Kışın ana ısıtma doğal gaz kombili kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.

Genel şebekelerde sıklıkla yaşanan kesintilerden etkilenmeden yaz kış 24 saat kesintisiz su ve elektrik sağlanmaktadır.

Tam donanımlı mutfağı , çamaşır ve bulaşık makinası ,fırını , buzdolabı , mobilyaları , uydu antenli tv sistemi , size evinizdekine en yakın rahatlığı sağlayacaktır.

Her villada ücretsiz WİFİ  sunulmaktadır. Villaların kendine ait 150 cm derinlikteki  yüzme havuzları düzenli olarak temizlenip gerekli ilaçlamalar yapılmakta ve kontrol edilmektedir.